Compania Judeţeană ApaServ S.A. anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări la reţeaua de distribuţie a apei potabile, va sista furnizarea apei potabile
în ziua de Miercuri, 27-06-2018,
între orele 08:30-16:00,
în municipiul Piatra Neamţ,
pe străzile: Rozelor şi Stamatin (inclusiv bl. C5).
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectaţi, pe care îi asigurăm că echipele ApaServ fac tot posibilul pentru remedierea avariei într-un timp cât mai scurt şi pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informaţii suplimentare, beneficiarii noştri pot suna la Dispeceratul ApaServ care funcţionează non stop, la numărul de telefon 0233 / 233340, sau pot accesa site-ul companiei la adresa www.apaserv.eu.
PUBLICITATE