Protopopiatul Piatra Neamț în colaborare cu Asociația „Tineretul Ortodox Român” filiala Piatra Neamț organizează în ziua de miercuri 16 decembrie 2015 la ora 17:00 în Sala „Calistrat Hogaș”din cadrul Consiliului Județean Neamț, conferința duhovnicească cu tema “Naşterea Domnului şi mărturisirea vie a credinţei” având ca invitat special și conferențiar pe Părintele arhimandrit Hrisostom Rădășanu,consilier la Sectorul Învățământ al Arhiepiscopiei Iașilor.
Intrarea este liberă!
Vă așteptăm cu drag!
PUBLICITATE