Un accident rutier soldat cu pagube materiale a avut loc, astăzi, în municipiul Piatra-Neamț.
Evenimentul rutier a avut loc pe bulevardul Traian iar din primele informații vinovată de producerea accidentului ar fi o șoferiță care nu a observat mașinile care erau oprite la semafor.
În urma impactului au fost avariate trei autoturisme, nicio persoană nu a fost transportată la spital iar conducătoarea auto s-a ales și cu o sancțiune contravențională.
PUBLICITATE