Conducerea națională a partidului PRO România a decis numirea doamnei Mădălina Ciubotaru în funcția de coordonator al Organizației Județene Neamț.
În prezent vicepreședinte al Consiliului Județean Neamț, Mădălina Ciubotaru va avea responsabilitatea de a reprezenta partidul PRO România în relația cu autoritățile locale, în cea cu instituțiile financiare și bancare cât și în ceea ce privește gestionarea întregii activități politice și administrative a organizației.
„Mulțumesc conducerii PRO România pentru încrederea acordată împuternicindu-mă să conduc filiala de la Neamț a partidului!
Vă asigur pe toți că voi trata această numire cu maximă responsabilitate.
Mă bazez că alături de colegii mei o să reușim să ducem PRO România Neamț în topul celor mai performante organizații din țară în ceea ce privește rezultatele politice.” – a fost mesajul transmis de Mădălina Ciubotaru
PUBLICITATE