Municipiul Piatra-Neamț, sau #NouaPiatra, cum îi place primarului Andrei Carabelea să-l denumească, se dovedește a fi orașul experimentelor administrative de tot felul.
De câteva ore, pe unul din bulevardele centrale ale orașului are loc un adevărat spectacol a luminilor, cu efect de stroboscop.
Noul și lăudatul proiect de introducere a lămpilor cu led produce senzație pe timp de seară (uneori și ziua), iar clipul de mai jos nu mai are nevoie de niciun comentariu:
PUBLICITATE