Pe parcursul zilei, vom actualiza articolul în funcție de avariile transmise de Apa Serv Neamț
- Pentru remedierea unor avarii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, APA SERV este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi, 25.09.2020, între orele 11,00 – 13,00 în: – Oraşul Tg. Neamţ, strada Crizantemei – Municipiul Roman, Cartier Victor Hugo.
- Pentru remedierea unor avarii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, APA SERV este nevoită să sisteze furnizarea apei potabile astăzi, 25.09.2020 în:
1.Municipiul Piatra Neamţ, între orele: – 09,30-11,30 – străzile: Progresului, Lămâiţei, Brânduşelor – 09,30-13,30 – străzile: Hangului, Audia, Pepinierei, Izvorul Alb, Boboteni
2. Comuna Alexandru cel Bun , între orele: – 09,30-13,30 – sat Bistrița, strada Petru Rareș (de la intersecție cu drumul ce merge la M-rea Bistrița până la depozitul Did Construct), strada Plopușor.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați, pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariilor într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri, pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
PUBLICITATE