Într-un comunicat postat ieri, după ora 14:00 pe site, APASERV SA, anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări de reparaţii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, va întrerupe furnizarea apei potabile în ziua de MIERCURI, 09–03-2016, între orele 08:00 – 16:00, in localitatea Piatra Neamt, pe strazile: Siret, Olteniei, Jiului, Putnei, Milcov, Sucevei, Trotuș, Colinei, Râmnic, Lotrului, Mureș, Mărășești.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat şi mulţumim pentru înţelegere tuturor utilizatorilor serviciilor de apă şi de canalizare afectaţi de întreruperea furnizării apei potabile.
PUBLICITATE